phone506 630 283
Rezerwuj

Blog

Zima nad morzem? Czemuż by nie?

Data dodania: 17.02.2017 | Autor: admin

[:pl]Morze atrakcyjne jest nie tylko latem. Wręcz przeciwnie, latem, hałaśliwe i zatłoczone, może odstręczać miłośników ciszy i spokoju, zimą takich ludzi może przyciągać magicznymi widokami, spokojnymi, pustymi plażami i ciekawą ofertą.

Ok. Na plaży nie można poleżeć. Ale można nią spacerować, w towarzystwie fal i mew. Zamiast zatłoczonych, zimowych stoków, możesz zaznać spokoju nadmorskiej miejscowości. Znajdziesz też tu zdecydowanie więcej jodu niż latem, a z punktu widzenia zdrowia człowieka, to ważna rzecz.

Możesz zdecydować się na wyjazd prozdrowotny, połączony na przykład z pobytem odchudzającym. W niskim sezonie nad morzem oferta hoteli i ośrodków prowadzących takie wczasy jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna cenowo. W przyzwoitej cenie możesz otrzymać zabiegi lecznicze, masaże, dietę, opiekę psychologa lekarza, profesjonalnego trenera. Możesz korzystać z basenów, aquaparków, SPA przy hotelach, siłowni i wszystkich dobrodziejstw oferty kierowanej dla ciebie. To świetny pomysł nie tylko na rodzinny wyjazd, ale też wspaniały pomysł na romantyczny wypad we dwoje.
Pamiętaj, że zimą nad morzem, na skutek sztormów, jest zdecydowanie więcej niż latem. jego braki odpowiadają za kłopoty z tarczycą, wagą, poronienia. ten dobroczynny pierwiastek potrzebny jest również dzieciom, u których jego bark to problemy ze skupieniem uwagi i słabszym rozwojem. Jod podobno wzmaga proces odchudzania.

Bez ograniczeń możesz spacerować po plaży, wieńcząc spacer gorącą czekoladą czy kawą w kawiarni, rybką, która zawsze nad morzem smakuje najlepiej. Okazuje się, że ceny w niskim sezonie też są zdecydowanie niższe. Hotele, próbując przyciągać klientów, proponują nocleg ze śniadaniem, dodatkowe atrakcje na czas pobytu w cenie, masaże, pobyt w saunie czy inne rzeczy, które zainteresują turystę.

Zima nad morzem to nie gwar turystów, ale szum morza, krzyk ptaków, cisza, spokój i niesamowite piękno, gra światła, błękity i szarości nieba, niespokojne morze w tysiącu odcieni zielonego błękitu. Do tego możesz ten czas spędzić bardzo aktywnie, nie tylko na basenie lub strefie SPA, ale też chodząc z kijkami, biegając, biegając na nartach biegowych, jeżdżąc na łyżwach. W większych miastach możesz skorzystać z oferty muzeów czy kin, jak na przykład w Kołobrzegu.
Warto odwrócić trend, mówiący, że morze latem a góry zimą. Zimą nad morzem może być pięknie, spokojnie, bardzo romantycznie i arcyciekawe. Inaczej, niż zwykle. A przecież o takim pobycie innym, niż inne, każdy z nas marzy, prawda?
[:]