phone506 630 283
Rezerwuj

Blog

Strefa Kibica w Lazurowym Brzegu

Data dodania: 06.06.2018 | Autor: admin

[:pl]Szukasz niestandardowego miejsca do oglądania MŚ 2018? Zapraszamy do Lazurowego Brzegu. U nas nie tylko obejrzysz mecz ale i wypoczniesz nad morzem. Zabierz rodzinę, a wszyscy będą zadowoleni!

Jesteś fanem piłki nożnej? Chcesz oglądać mecze na żywo w doborowym towarzystwie i stworzonym do tego celu miejscu? Zapraszamy do Lazurowego Brzegu. Specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich przygotowaliśmy moc atrakcji.

Wygodne oglądanie na dużym ekranie

Mecz trzeba oglądać w dobrej jakości, na żywo i na dobrym sprzęcie – też jesteśmy tego zdania! Dlatego specjalnie dla wszystkich kibiców, przygotowaliśmy wiatę, w której wygodnie możecie obejrzeć każde spotkanie.

W Lazurowym Brzegu obejrzysz mecz przy każdej pogodzie. Nasza wiata jest bezpiecznym, zadaszonym miejscem, więc nie musisz się przejmować prognozami o opadach deszczu. Pada, nie pada – oglądasz i nic Ci nie przeszkadza.
Duża ilość miejsca pozwala na komfortowe oglądanie meczu nawet przy dużej ilości gości. Zaopatrzyliśmy się w miejsca do siedzenia jedzenia i picia, bo wiemy, że mecz najlepiej ogląda się przy dobrej zakąsce i zimnym piwku.

Wewnątrz wiaty umieściliśmy duży telewizor. Koniec z oglądaniem meczu na małym ekranie laptopa. Czas zrobić to jak trzeba!


Zwycięstwo najlepiej świętować razem

Wiemy, że sport zbliża ludzi. Dlatego promujemy wspólne świętowanie. Niech te Mistrzostwa Świata będą naprawdę wyjątkowe!
Zapraszamy do Strefy Kibica w Lazurowym Brzegu. Znajdziesz tu nie tylko odpowiednie warunki, które pozwolą Ci komfortowo przeżywać to wyjątkowe wydarzenie, ale i doborowe towarzystwo. Razem z naszymi Gośćmi, możesz świętować i przeżywać te wyjątkowe emocje przez długie godziny. Najpierw podczas meczu a później już po jego zakończeniu. Bo czymże jest dobry mecz bez odpowiedniego komentarza? Nawiąż nowe znajomości i wspólnie kibicujcie Naszym!
Myślisz, że nie warto wyjeżdżać na wczasy podczas MŚ, bo nie będziesz miał czasu i okazji obejrzeć meczu? Nie u nas! W naszej Strefie Kibica zawsze znajdzie się miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych. Zabierz kumpli i urządźcie sobie męski wyjazd, jak za starych dobrych lat!

Rodzina namawia Cię na wspólny wyjazd? Nasze domki to idealna propozycja na ten czas. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego!

Tato, chodź tutaj!

Znasz to? My też!
Dlatego dla komfortu dużych i małych zapewniliśmy szeroki wachlarz rozrywek. Ty spokojnie obejrzysz mecz, a Twoja pociecha bezpiecznie pobawi się na naszym placu zabaw.
Do dyspozycji Twojego dziecka jest piaskownica, trampolina, plac zabaw i boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę. Dziecko w każdym wieku z pewnością znajdzie coś dla siebie.

W ciągu dnia nasza wiata zmienia się w prawdziwy plac zabaw, jakiemu nie oprze się żaden mały odkrywca. Duża ilość dzieci, będącymi Gośćmi Lazurowego Brzegu sprawia, że Twoje dziecko zawsze znajdzie kompana do wesołej zabawy.
Dzięki temu, Ty wypoczniesz i oddasz się swoim rozrywkom a dziecko spędzi czas z rówieśnikami. Teren naszego ogrodu jest ogrodzony, więc w pełni bezpieczny dla Twojej pociechy, a Ty zawsze masz ją na oku!
Tato, nudzę się – to nie u nas. Kiedy plac zabaw trochę się opatrzy, czas wybrać się na plażę. U nas nie nudzisz się ani Ty ani Twoje dziecko.

A Ty znowu mecz oglądasz?

Żona wolałaby, żebyś zamiast oglądać rozgrywki, spędził czas z nią? Zabierz ją do Lazurowego Brzegu na wspólny wypoczynek. W ciągu dnia korzystajcie wspólnie z uroków okolicznych atrakcji i wypoczywajcie razem na plaży, ciesząc się sobą, a wieczorem oddajcie się swoim ulubionym rozrywkom.
Twoja partnerka lubi poplotkować z przyjaciółkami? Zaproponuj jej spacer po plaży i swobodną rozmowę , a sam przeżyj wielkie emocje w naszej Strefie Kibica.
Dzięki temu oboje spędzicie czas na świeżym powietrzu, dotlenicie się i wypoczniecie.

Chcesz, żeby Twoja wybranka nie czuła się odtrącona? Zbierz paczkę przyjaciół i wspólnie odwiedźcie nasz ośrodek! Dzięki temu będzie miała towarzystwo podczas gdy Ty będziesz mógł bez wyrzutów sumienia, razem z kumplami obejrzeć mecz. Dla każdego coś dobrego!

Czekamy na Was w Lazurowym Brzegu![:]