phone506 630 283
Rezerwuj

Blog

Romantyczny wypad nad morze

Data dodania: 02.05.2017 | Autor: admin

[:pl]Nie zadbasz o związek, nie masz co się łudzić… emocje i ogień w związku się wypalą wcześniej czy później. My zapraszamy na romantyczny wyjazd nad morze. Życie to ciągły pęd. Praca, dom, dzieci, gotowanie, sprzątanie, pranie, zajęcia dodatkowe.

Wiele par nie ma czasu na wspólne wyjście do kina, zresztą, jak już do kina, to może z dziećmi… Dzieci towarzyszą nam na rodzinnych urlopach, wyjściach, a czasem… może można podrzucić je babci i zrobić coś dla siebie? Bo przecież szczęśliwi rodzice, to szczęśliwe dzieci. Zwłaszcza, że my rodzice, ciężko pracujemy, długo, dużo i intensywnie, jeśli dołożysz obowiązki związane z domem i opieką nad dziećmi, to dla siebie nie mamy już za dużo czasu. Wieczorem właściwie nie ma już ochoty i sił na rozmowy czy romantyczne uniesienia. Większość z nas zasypia w momencie, gdy dotyka głową poduszki.

Tymczasem romantyczny wyjazd we dwoje, nawet na weekend może Was na nowo zbliżyć do siebie, może na nowo rozpalić płomień namiętności. W hotelu nie musisz ścielić łóżko, sprzątać czy prać. Nie musisz gotować, układać dzieci do snu, planować im czasu. Taki krótki wypad może być czasem tylko dla Was. Od pomysłu przejdzie do realizacji. Omówienie plany, to co chcielibyście robić. Czy weekend ma być aktywny czy leniwy? Gdzie chcecie jechać? Jakim budżetem dysponujecie. Szukajcie kompromisów, nawet wówczas, gdy wasze marzenia i fantazje mocno od siebie odbiegają. Wasz wyjazd, wasze plany i wasza realizacja. Wyjazd powinien Was zbliżyć.

Dlaczego pojechać nad morze? Bo poza sezonem nad morzem jest cicho i spokojnie. Szumią fale, krzyczą mewy, plaża zachęca do długich, romantycznych spacerów. Nie każdy musi mieć szampana i łóżko obsypane płatkami róż. Czasem po prostu wystarczy się wyciszyć, skorzystać ze SPA, basenu. Romantyczna kolacja w Kołobrzegu, spacer po molo, może kino w Koszalinie? Możliwości jest mnóstwo, a czas można spożytkować tak, by naładować baterie na kolejne tygodnie domowych wojen. Dobrze zaplanowany wyjazd to sposób na uniknięcie nieporozumień i chaosu.

Warto, przed wyjazdem, wspólnie obejrzeć mapę. Zaplanować miejsca warte zobaczenia i takie, które koniecznie trzeba zobaczyć. Poinformujecie znajomych i przyjaciół, że jedziecie na romantyczny wypad nad morze. Poproście, by nie zabierał Wam czasu, dzwoniąc z plotkami i drobiazgami, które mogą poczekać na Wasz powrót. W ośrodku, hotelu czy restauracji chwalcie się tym, że jesteście na romantycznym wypadzie. Będziecie zdziwieni, ile uśmiechów i miłych gestów Was spotka ze strony obcych ludzi.
[:]