phone506 630 283
Rezerwuj

Blog

Mielno Armageddon – atrakcje z okolicy

Data dodania: 24.05.2018 | Autor: admin

[:pl]Jesteś miłośnikiem sportu? Lubisz rywalizację i wyzwania? Odwiedź Mielno na 2. czerwca i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu – Mielno Armageddon 2018!

Mielno Armageddon – co to takiego?

Najprościej mówiąc Armageddon to zawody, w których może sprawdzić się każdy miłośnik niezapomnianych wrażeń. Polegają na pokonywaniu tras z przygotowanymi przez organizatorów przeszkodami.

Armageddon to nie lada gratka dla miłośników sportów ekstremalnych, którym nie straszne błoto, wspinaczki czy czołganie się. W biegu możemy spotkać się takimi przeszkodami jak bieg przez płotki, czołganie się pod przeszkodami, wspinanie się na ścianki, liny czy rampy. Udział w biegu wymaga dużej sprawności, ponieważ żeby pokonać takie przeszkody jak równoważnia potrzebny nam dobrze rozwinięty zmysł równowagi.

Armageddon to również dobra rozrywka dla wszystkich, którzy jak dzieci, lubią się trochę ubrudzić. Znajdziemy tu zadania wymagające brodzenia przez błoto czy nurkowania w celu ominięcia przeszkód.

Organizatorzy oferują wybór kilku rodzajów tras o różnym dystansie i odpowiednio dobranej ilości przeszkód. Dzięki temu, możesz wybrać taką, która jest najlepiej dostosowana do Twoich możliwości.

Armageddon – dlaczego warto?

Armageddon to nie tylko firma rozrywki, która pomoże nam dobrze poznać możliwości swojego ciała i rozładować negatywne emocje. To tez forma wsparcia osób potrzebujących, ponieważ każdy taki bieg wiąże się ze wspieraniem działalności charytatywnej. Organizatorzy biegu wyznają filozofię, że dobro wraca. Dlatego każda zorganizowana przez nich impreza jest wsparciem dla potrzebujących.

Biegi z przeszkodami to duża dawka adrenaliny. Na pewno przyda się osobom, które szukają mocnych wrażeń i chcą rozładować stres zgromadzony podczas wielogodzinnego przesiadywania za biurkiem i zajmowania się problemami dnia codziennego.

Takie wydarzenie, to świetna okazja do poznania nowych ludzi, ponieważ każdy bieg, organizowany w różnych miastach, niezmiennie przyciąga tłumy. Jest to bezpieczna forma rozrywki, zdrowa dla naszego ciała i umysłu.

Sport to zdrowie

To hasło to nie tylko pusty slogan. Aktywność fizyczna wpływa pozytywnie nie tylko na stan naszego ciała, ale i umysłu. Pomaga rozładować stres, złość i inne przykre dla nas emocje, bez obciążania nimi najbliższego otoczenia.

Regularna aktywność fizyczna nie tylko pomaga poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami, ale i wzmacnia nasz organizm. Sprawia, że układ krążenia działa sprawniej a ciało jest bardziej dotlenione i gotowe na nowe wyzwania. Bezpośrednio przekłada się to na radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami.

Dodatkowo aktywność fizyczna poprawia nasze samopoczucie. Podczas aktywności nasz mózg uwalnia hormony szczęścia – endorfiny. Dlatego powiedzenie, że sport to zdrowie, to nie tylko pusty slogan. Nie tylko fizyczne ale i psychiczne!

Nie tylko dla dorosłych

Wybierasz się na wakacje nad morze całą rodziną i nie chcesz, żeby Twoje dzieci się nudziły? Armageddon organizuje również biegi dla dzieci i młodzieży. Z toru dla dorosłych mogą skorzystać osoby powyżej 18. roku życia i młodzież, która skończyła 16 lat, za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Twoje dziecko jest młodsze? Wybierz dla niego specjalnie przeznaczoną trasę, o poziomie trudności dostosowanym do jego możliwości.

Dzięki udziałowi w biegu, Twoja pociecha pozna możliwości o graniczenia swojego ciała, zbuduje pewność siebie i samodzielność. Dzięki uczestnictwu w takim wydarzeniu, pokażesz swojemu dziecku, ze warto podejmować aktywność fizyczną i bawić się sportem.

Twoje dziecko nauczy się dbać o zdrowie i wyrobi sobie szacunek do własnego ciała, przy okazji świetnie się bawiąc. Taka trasa to tez świetna nauka pokory – dziecko zaczyna rozumieć, że nie wszystko jest w stanie zrobić samo i uczy się współpracy i nawiązywania kontaktów.

Udział w takich wydarzeniach to doskonała okazja do poznania innych rodzin, lubiących aktywność fizyczną i nawiązania nowych przyjaźni.

Lubisz sport, ale nie taki?

Uprawiasz sport, ale wolisz to robić w zaciszu domowego ogniska lub w samotności? Nie kręci Cię rywalizacja, wolisz własne tempo?

Zapraszamy do naszego ośrodka Lazurowy Brzeg w Mielenku. W spokojnej atmosferze, w pobliżu plaży i lasów, będziesz mógł oddać się się swojej ulubionej aktywności. Spokojna jazda na rowerze, bieg po plaży o zachodzie słońca, czy emocjonujący mecz w siatkówkę…
Wybierz coś dla siebie i skorzystaj.

Do zobaczenia w Lazurowym Brzegu![:]